Dzisiaj w Betlejem...

 
Na kilka tygodni przed wystawieniem jasełek rozpoczęliśmy staranne przygotowania do nich. Uczniowie powtarzali powierzone im role, szkolne korytarze wypełniał śpiew kolęd i pastorałek. W bibliotece natomiast rodzice wraz z uczniami pod kierunkiem Pani Aldony Odoleckiej-Frencel wykonywali przepiękne, prześcigając się w pomysłach, ozdoby swiąteczne na szkolny kiermasz. Jednocześnie Pani Viola i Pan Tomasz Zającowie, rodzice Julii z klasy 6a i Oskara z klasy 4a, przystąpili do przygotowania dekoracji i szopki.
 
 
W dniach od 23-16 grudnia rodzice oraz zaproszeni goście mogli podziwiać nasze bożonarodzeniowe przedstawienia. Wyjątkowa dekoracja, przepiękna szopka, wspaniałe występy uczniów, kostiumy wykonawców to wszystko stworzyło niepowtarzalną atmosferę, jaka towarzyszy Świętom Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również Wigilii klasowch, życzeń świątecznych. Wśród naszych gosci byli przedstawiciele Ambasady RP W Londynie, Pani Ambasadorowa Jolanta Rzegocka oraz Pani Agnieszka Skolimowska, przedstawiciele Konulatu RP w Londynie Pani Konsul Renata Wasilewska-Mazur.

Dochody ze sprzedaży z kiermaszu świątecznego przeznaczyliśmy na Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

 

W Związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.