Zakończenie roku szkolnego 2015/16

25 czerwca zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/16. Radość, wzruszenie, łzy ukradkiem wycierane to wszystko sprawia, że jest to wyjątkowy dzień. Pożegnania, rozstania skłaniają do refleksji i wspomnień. Dzień rozdania świadectw, to dzień, na który wszyscy tak czekają. Uroczystość zakończenia roku składała się z dwóch części: oficjalnej i artystycznej. Całość poprowadziła pani kierownik Katarzyna Łękarska. Najpierw powitała naszych dostojnych gości, wśród których byli przedstawiciele Ambasady i Konsulatu RP w Londynie, następnie nauczycieli, uczniów i rodziców. W swoim przemówieniu podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za kolejny, bardzo udany rok. Rok, w którym oprócz tego, że uczniowie zdobywali wiedzę, brali również udział w licznych konkursach, uroczystościach pozaszkolnych, na których reprezentowali naszą szkołę we środowisku polonijnym. W części artystycznej wystąpili najmłodsi uczniowie, którzy zaprezentowali piosenki i wiersze o tematyce wakacyjnej.

 

Obejrzyj zdjęcia z zakończenia roku szkolnego

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pełnych wrażeń i przygód wakacji !